Vítejte na stránkách o naší zahradě - vstupte prosím


Víkendy na vsi

15. května 2014 v 8:11
Víkendy na vsi.
Je krásné sobotní ráno, modrá obloha, rosa v trávě, klid , bohužel už vidím pracovitého souseda, jak vytahuje cirkulárku, staví se k hromadě dřeva. Pila je tupá kvílí celé dopoledne, po obědě sousedka z druhé strany startuje sekačku, sekačka hučí , opět se rozeřvala cirkulárka beru psa a utíkáme pryč do ticha lesa.
O týden později - je krásné sobotní ráno, z hromady dřeva neubylo, cirkulárka kvílí, za zahradou chrchlá traktůrek , z dálky hřmí další sekačky a křovinořezy, na silnici vyjeli i motorkáři, trénují jízdu v zatáčkách. Hluk se stává neúnosným. Bolí mě hlava a beru si prášky - nemůžu a nechci pořád utíkat.
O týden později - Je krásný den, zpívám si, vyhřívám se na sluníčku, pilně pracuji, zahrada se rázem stala oázou klidu - ne neprodala jsem ji - to jen kamarádka mi věnovala špunty do uší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jarmila Kočí Jarmila Kočí | E-mail | 14. června 2014 v 17:05 | Reagovat

Ahoj Dano,
tak 15. května 2014 byl čtvrtek a zahradu jsem nesekla. Snažím se sekat zahradu vždy tak, aby to nebylo o víkendu. Dost mě to mrzí, že toto zde takhle prezentuješ. Vždyť jsme sousedky a můžeme si to vyříkat osobně. Věřím, že tato výměna názorů nic nezmění na našich dobrých sousedských vztazích.
Jarmila

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama